Commissies/vrijwilligers
hcz headers 1920x1000 (1).jpg hcz headers 1920x1000 (2).jpg header dames 1 1920 x 1000.jpg header dames 1-21920 x 1000.jpg header dames 1-3 1920 x 1000.jpg Header foto 3.jpg Header foto 4.jpg Header heren1.jpg header image007.jpg Header2 heren1.jpg Header3 heren1.jpg header6 heren 1.jpg headers hcz 1920x1000 - (1).jpg headers hcz 1920x1000 - (10).jpg headers hcz 1920x1000 - (11).jpg headers hcz 1920x1000 - (12).jpg headers hcz 1920x1000 - (2).jpg headers hcz 1920x1000 - (3).jpg headers hcz 1920x1000 - (5).jpg headers hcz 1920x1000 - (6).jpg headers hcz 1920x1000 - (7).jpg headers hcz 1920x1000 - (8).jpg
 

Commissies/vrijwilligers

1. Bestuur Algemeen
Rob Zuidema Voorzitter
Gido Frühling Penningmeester
Sabine Janssens Secretaris
Peter Vereecken Facilitair
Erik Brunekreef Tophockey
Hans Rein Jacobi Breedtehockey Jongste Jeugd
Monica Schuurman Breedtehockey
Michiel Wijma Businessclub en Sponsoring
2. Arbitrage (Scheidsrechters)
Yolande van Doornspeek Voorzitter
Maartje Holtslag planning arbitrage
Jurriaan Meppelink planning arbitrage en opleidingen
Wim Brugts planning arbitrage en opleidingen
3.1 Administratie (Ledenadministratie)
Michelle Gemmink Contact persoon
3.2 Contributie betalingen
Maarten Olland Contributie
Gido Frühling Penningmeester
Daan Föster Vrijwilligers/betalingen
4.1 Wedstrijdsecretariaat senioren
Jurriaan Meppelink wedstrijdsecretaris
Wim Brugts wedstrijdsecretaris
4.2 Wedstrijdsecretariaat junioren
Irma Venema wedstrijdsecretaris
4.3 Wedstrijdsecretariaat jongste jeugd
Eline Hilhorst wedstrijdsecretaris
4.4 Wedstrijdsecretariaat Zaal
Irma Venema Wedstrijdsecretaris zaal
5. Verenigingsmanager (Anneclaire Hortensius)
Anneclaire Hortensius Verenigingsmanager
6. Commissie Jongste Jeugd
Hans Rein Jacobi Voorzitter
Joke Rosingh-Fuhri Snethlage Funkey, Vogelgroepen, Wedstrijdgroepen, F & Meisjes E6
Marjolein Dievelaar F & Meisjes E6
Nicoline Kroese Jongens - E6, E8 & D
Saskia Troost Meisjes - E8
Marlou Schuit Meisjes - E8
Sabine Janssens Meisjes - D
Maarten Versluis Meisjes - D Top & D Opleidingsteams
Annelies van Bon Evenementen Jongste Jeugd
Mirjan Ringnalda Mini vd Week
7. Sportiviteit en Respect
Marnix van Daal Voorzitter
Maaike Schievink Lid Commissie
Tjeerd den Boer Lid Commissie
Katrineke Dijkman Lid Commissie
8.1 Technischmanager Breedte
Freek Aberson Voorzitter
Mirte Franken Lid Commissie
Monica Schuurman Coördinator
Jelmer Westra Coördinator
Maarten Versluis Lid Commissie
Annemieke Borkent Lid Commissie
Wilco Prins Technischmanager Wilco Prins
Nicoline Kroese Lid Commissie
Erik Brunekreef Contact persoon
Olivier Holterman Coördinator Jongens Van A naar Senioren
Breedtehockey Dames Senioren en Veterinnen
Meike Kleinpaste Coördinator Dames/Veterinnen Lid commissie
Marjolein Slot Coördinator Dames/Veterinnen Lid commissie
Breedtehockey Heren Senioren en Veteranen
Eelco Grégoire Voorzitter
Breedtehockey Jongens A/B/C
Monica Schuurman Coördinator Jongens A/B/C Lid commissie
Pauline du Mez Coördinator Jongens A/B/C Lid commissie
Breedtehockey Meisjes A
Maarten Bertram Coördinator Meisjes B Lid commissie
Freek Aberson Coördinator Meisjes A Lid commissie
René Passchier Coördinator Meisjes A Lid commissie
Breedtehockey Meisjes C
Marleen Menkhorst Coördinator Meisjes C Lid commissie
Rutger Naber Coördinator Meisjes C Lid commissie
Breedtehockey Trimmers
Eelco Grégoire Coördinator Trimmers
G-Hockey
Esther Ohldevendt Coördinator G-hockey
Hockey 7
Jurriaan Meppelink Lid Commissie
Monica Schuurman Lid Commissie
Materiaalcommissie / keepers materialen
Alex van Dijk Voorzitter
Archibald Bakker Lid Commissie
René den Blanken Lid Commissie
Wouter Arts Lid Commissie
Wim Brugts Lid Commissie
Zaalhockeycommissie
Pauline van Schaick Coördinator
Irene van Heerde Lid Commissie
8.2 Technischmanager Jongste jeugd
Tim de Vries Coördinator
8.3 Technischmanager Junioren
Maarten Kloppers Coördinator
9. Vertrouwenscommissie
Nienke de Bruijn Vertrouwenscontactpersoon
Miranda Venekamp-Brandt Vertrouwenscontactpersoon
Mariska Pekkeriet -Bischop Voorzitter