Commissies/vrijwilligers
hcz headers 1920x1000 (1).jpg hcz headers 1920x1000 (2).jpg header dames 1 1920 x 1000.jpg header dames 1-21920 x 1000.jpg header dames 1-3 1920 x 1000.jpg Header foto 3.jpg Header foto 4.jpg Header heren1.jpg header image007.jpg Header2 heren1.jpg Header3 heren1.jpg header6 heren 1.jpg headers hcz 1920x1000 - (1).jpg headers hcz 1920x1000 - (10).jpg headers hcz 1920x1000 - (11).jpg headers hcz 1920x1000 - (12).jpg headers hcz 1920x1000 - (2).jpg headers hcz 1920x1000 - (3).jpg headers hcz 1920x1000 - (5).jpg headers hcz 1920x1000 - (6).jpg headers hcz 1920x1000 - (7).jpg headers hcz 1920x1000 - (8).jpg
 

Commissies/vrijwilligers

1.Bestuur
Olaf ten Thij Voorzitter
Sabine Janssens Secretaris
Fred van de Gronde Penningmeester
Peter Vereecken Facilitair
Erik Brunekreef Tophockey
Eric Assink Businessclub en Sponsoring
Monica Schuurman Breedtehockey
2.Arbitrage
Arbitrage commissie
Yolande van Doornspeek Voorzitter
Maartje Holtslag planning arbitrage
Mark Homan planning arbitrage
Jurriaan Meppelink planning arbitrage en opleidingen
Wim Brugts planning arbitrage en opleidingen
2-1 Algemene verordening gegevensbescherming
Jurriaan Meppelink AVG Officer
3.Accomodatie
park en gebouwen beheer
Inte Huitema Voorzitter park en gebouwen beheer
Wim Brugts Lid Commissie park en gebouwen beheer
Dick vd Berg Lid Commissie park en gebouwen beheer
4.Administratie (Leden)
Administratie Leden
Michelle Gemmink Contact persoon Ledenadministratie
5.Administratie (Contributie)
Maarten Olland Contributie
Daan Föster Vrijwilligers/betalingen
Fred van de Gronde Penningmeester Ledenadministratie
6.Communicatie
Communicatie commissie
Eric Assink Voorzitter
Jurriaan Meppelink Lid Commissie
Jurriaan Meppelink Redaktie Nieuwsbrief
6-1 Clubhuis (verenigingsmanager)
Anneclaire Hortensius Verenigingsmanager
7.Commissie Jongste Jeugd
Hans Rein Jacobi Voorzitter
Joke Rosingh-Fuhri Snethlage Funkey, Vogelgroepen, Wedstrijdgroepen, F & Meisjes E6
Marjolein Dievelaar F & Meisjes E6
Nicoline Kroese Jongens - E6, E8 & D
Saskia Troost Meisjes - E8
Marlou Schuit Meisjes - E8
Sabine Janssens Meisjes - D
Maarten Versluis Meisjes - D Top & D Opleidingsteams
Bernadet Lucht Evenementen Jongste Jeugd
Mirjan Ringnalda Mini vd Week
8.Hockey technische zaken
Breedtehockey
Freek Aberson Voorzitter
Breedtehockey 7 to 7 competitie
Jeroen van der Horst Coördinator
Breedtehockey Dames Senioren en Veteranen
Marjolein Slot Coördinator Dames/Veterinnen Lid commissie
Meike Kleinpaste Coördinator Dames/Veterinnen Lid commissie
Breedtehockey Heren Senioren en Veteranen
Eelco Grégoire Voorzitter
Breedtehockey Jongens A/B/C
Monica Schuurman Coördinator Jongens A/B/C Lid commissie
Pauline du Mez Coördinator Jongens A/B/C Lid commissie
Breedtehockey Meisjes A & B
Maarten Bertram Coördinator Meisjes B Lid commissie
Freek Aberson Coördinator Meisjes A Lid commissie
René Passchier Coördinator Meisjes A Lid commissie
Breedtehockey Meisjes C
Marleen Menkhorst Coördinator Meisjes C Lid commissie
Rutger Naber Coördinator Meisjes C Lid commissie
Breedtehockey Trimmers
Eelco Grégoire Coördinator Trimmers
Breedtehockey van A naar Senioren
Olivier Holterman Coördinator Jongens Van A naar Senioren
Breedtehockey Zomercompetitie
Olivier Holterman Coördinator
Kaien van der Weide Lid Commissie
Jelmer Westra Lid Commissie
G-Hockey
Michael Taen Coördinator G-hockey
Materiaalcommissie
Alex van Dijk Voorzitter
Thomas Holterman Lid Commissie
René den Blanken Lid Commissie
Berend jan Verhaagen Lid Commissie
Wim Brugts Lid Commissie
Technische zaken
Wilco Prins Technischmanager
Wilco Prins Trainingscoördinator
Tophockey
Erik Brunekreef Contact persoon
Nicoline Kroese Lid Commissie
Nick de Heer Lid Commissie
Maarten Versluis Lid Commissie
Annemieke Borkent Lid Commissie
Nicole van 't Slot Lid Commissie
Mirte Franken Lid Commissie
9.Toernooicommissie
Eric Assink Voorzitter
Frank van Keulen Lid Commissie
Sponsor Cie
Sponsorcommissie
Eric Viester Lid Commissie
Ruben van den Berg Lid Commissie
Berry Leerentveld Lid Commissie
Sportiviteit en Respect
Katrineke Dijkman Lid Commissie
Marnix van Daal Voorzitter
Maaike Schievink Lid Commissie
Tjeerd den Boer Lid Commissie
Verhuur Accommodatie
Thim Pierik Contact persoon
Vertrouwenscontactpersoon
Vertrouwenscommissie
Mariska Pekkeriet Voorzitter
Nienke de Bruijn Vertrouwenscontactpersoon
Rolf Nieuhoff Vertrouwenscontactpersoon
Miranda Venekamp-brandt Vertrouwenscontactpersoon
Vrijwilligers
Vrijwilligers makelaar
Jan Paul Bakker Lid Commissie
Yvonne Zuidema Voorzitter
Webzaken
Jurriaan Meppelink webmaster
Frederik van de Werken webmaster
Wedstrijdsecretariaat jongste jeugd
Eline Hilhorst wedstrijdsecretaris
Wedstrijdsecretariaat junioren
Irma Venema wedstrijdsecretaris
Wedstrijdsecretariaat senioren
Wim Brugts wedstrijdsecretaris
Jurriaan Meppelink wedstrijdsecretaris
Wedstrijdsecretariaat Zaal
Irma Venema Wedstrijdsecretaris zaal
Wedstrijdzaken
Jurriaan Meppelink wedstrijdsecretaris
Wedstrijdtafel
Eric Assink Coördinator
Zaalhockeycommissie
Pauline van Schaick Voorzitter
Debby Visser Lid Commissie
Esther Bertram Lid Commissie
Annemarijn Lukassen Lid Commissie
Dennis van der Sluis Lid Commissie