Onze trotse sponsoren
Header foto 2.jpg Header foto 3.jpg Header foto 4.jpg Header foto 7.jpg Header foto 8.jpg heather 1(1).jpg heather 1(3).jpg _DSC9803.jpg _DSC9827.jpg _DSC9894.jpg _DSC9897.jpg
 

Onze trotse sponsoren

Jeugd Hoofdsponsor, tevens Businessclublid




ABN AMRO Bank N.V. Mevr. H.P. Bonis
Dhr R. Faken  

Kleding sponsor
Leerentveld Vrije Tijd                 Patrick Leerentveld
Arslan @ Ter Wee                      Ali Arslan
Van Rossum IJzerhandel            Lucien van Rossum



Sponsor Heren 1 / Dames 1, tevens Businessclublid



Monicares Foundation


Goud sponsor, tevens Businessclublid
   
Arslan & Ter Wee www.atwadvocaten.nl
Baker Tilly Berk www.bakertillyberk.nl
Brouwers Corporate Finance  www.brouwers.nl
CKV advocaten www.ckv-advocaten.nl
Dommerholt Advocaten N.V. www.dommerholt.nl
Dusseldorp BMW www.dusseldorpbmw.nl
Gerson www.gerson.nl
Hanze Advocaten www.hanzeadvocaat.nl
Hemmink B.V. www.hemmink.nl
Het Notarieel www.hetnotarieel.nl
Holtkamp Projectontwikkeling www.holtkamp-projectontwikkeling.nl
Hypotheekvisie www.hypotheekvisie.nl
Jansen vastgoed www.jansenvastgoed.nl
Jochem voor Ogen www.voorogen.nl
McDonalds www.mcdonaldsrestaurant.nl
Richter Reclameburo www.richterreclame.nl
Stern partyservice vof www.sternpartyservice.nl
Van Hoek Bouw www.vanhoekbouw.nl
Van Rossum Ijzerhandel www.ijzerhandel.nl
Van Wonen www.vanwonen.com
Xando www.xando.nl
   
Zilver sponsor, tevens Businessclublid

Bus Handelsmij www.bus.nl
Drukkerij Coenradi www.coenradi.nl
JOUW b.v. www.jouw.nl
Luzac www.luzac.nl
Nooter b.v. www.nooter.nl
Pijlman Zwolle www.pijlman.nl
Suitable www.suitable.nl
Ten Hag Makelaars www.tenhag.nl
TGN Fritom www.tgnfritom.nl
TVM verzekeringen www.tvm.nl
Van Wijhe verf b.v. www.vanwijheverf.nl
Volvo Nieuwenhuijse www.nieuwehuijse.nl
Zonnegilde www.zonnegilde.nl
   
Businessclub sponsor

Boudesteyn & Partners www.boudesteyn.nl
Business Impact Training BV www.businessimpacttraining.nl
Cava B.V.  
De Groene Lantaarn www.degroenelantaarnmode.nl
Hekon Valentijn www.hekonvalentijn.nl
Insoldi www.insoldi.nl
J.A. Fernhout  
Molecaten www.molecaten.nl
Nafinco  
Oomens Lederwaren www.oomens-lederhandel.nl
Oving www.oving.nl
Rabobank IJsseldelta www.rabobank.nl
Tandartspraktijk Stadshagen www.tandartspraktijkstadshagen.nl
Tandartspraktijk van de Werken www.tandartspraktijkvandewerken.nl
Van Beek Lederwaren www.vanbeeklederwaren.nl
Van Doorn www.vandoornbeveiliging.com
Craft Benelux www.craftsportwear.com
Young Men Shop www.youngmenshop.nl
Quotiz www.quotiz.nl
   
Monicares sponsor

Auto Palace Peugeot www.autopalace.nl
Klappe Schildersbedrijf www.schildersbedrijfklappe.nl
Schuttelaar wijnen & geschenken www.schuttelaarwijnen.nl
Vito's sandwich & restaurant www.vitos.nl
   
   
Sponsor

Braspenning www.braspenningcoiffures.nl
Friesland Campina www.frieslandcampina.com
HEAD b.v. www.haed.nl
Van Norel Bouwgroep www.vannorel.nl
   











 

Contact

Adres
Luttekeweg 5
8031 LG ZWOLLE
038-4545316

Postadres
Postbus 1505
8001 BM ZWOLLE
KvK nummer 5298438

Instagram