Wedstrijdprogramma
hcz headers 1920x1000 (1).jpg hcz headers 1920x1000 (2).jpg header dames 1 1920 x 1000.jpg header dames 1-21920 x 1000.jpg header dames 1-3 1920 x 1000.jpg Header foto 3.jpg Header foto 4.jpg Header heren1.jpg header image007.jpg Header2 heren1.jpg Header3 heren1.jpg header6 heren 1.jpg headers hcz 1920x1000 - (1).jpg headers hcz 1920x1000 - (10).jpg headers hcz 1920x1000 - (11).jpg headers hcz 1920x1000 - (12).jpg headers hcz 1920x1000 - (2).jpg headers hcz 1920x1000 - (3).jpg headers hcz 1920x1000 - (5).jpg headers hcz 1920x1000 - (6).jpg headers hcz 1920x1000 - (7).jpg headers hcz 1920x1000 - (8).jpg
 

Wedstrijdschema

Jongste Jeugd
Tg Lepelaars - Reservering Training
08:45 - KG5
Thuis
Tr Ooi - Reservering Training
08:45 - KG3
Thuis
Tr Rei - Reservering Training
08:45 - KG6
Thuis
Tr Tur - Reservering Training
08:45 - KG6
Thuis
WG A - Reservering Training
08:45 - KG3
Thuis
Funkey kids
Funkey Kids - Reservering Training
08:45 - KW4
Thuis
Top Junioren
MA1 - THC Hurley MA1
14:00 - KW1
Thuis
MB1 - WMHC MB1
12:10 - KW1
Thuis
MB2 - Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MB1
12:25 - KW2
Thuis
MC1 - Bully MC1
10:20 - KW1
Thuis
MC2 - Bemmel MC1
Afgelast
Uit
MD1 - EHV Enschede MD2
12:30
Uit
MD2 - Zutphen MD1
12:40
Uit
Junioren
MA11 - Apeldoorn MA4
17:10 - KG3
Thuis
MA2 - Hattemse M.H.C. MA1
15:00
Uit
MA3 - Mixed Hockey Club Ommen MA2
16:05 - KG7
Thuis
MA4 - Goor MA1
15:45
Uit
MA5 - De Meeuwen MA2
16:25 - KG6
Thuis
MA6 - DHV MA3
10:50 - KG3
Thuis
MA7 - Ares MA5
11:40 - KG6
Thuis
MA8 - MHC Epe MA1
12:45
Uit
MA9 - DHV MA4
16:00
Uit
MB3 - Hattemse M.H.C. MB1
10:05 - KG6
Thuis
MB4 - Ares MB6
Afgelast
Uit
MB5 - Almelo MB3
14:00
Uit
MB6 - Zutphen MB3
16:20
Uit
MB7 - Apeldoorn MB6
11:40 - KG5
Thuis
MB8 - De Mezen MB5
17:40 - KW1
Thuis
MC10 - Ares MC6
Afgelast
Uit
MC11 - De Mezen MC4
12:30
Uit
MC3 - Hattemse M.H.C. MC1
08:30 - KW1
Thuis
MC4 - NMHC MC2
13:15 - KG6
Thuis
MC5 - Flevoland MC2
14:00 - KG3
Thuis
MC6 - SALLAND MC1
11:40
Uit
MC7 - Apeldoorn MC6
13:15
Uit
MC8 - Ares MC4
14:30 - KG7
Thuis
MC9 - Hardenberg MC1
16:25 - KG5
Thuis
MD10 - Flevoland MD2
13:15 - KG5
Thuis
MD11 - Ares MD6
12:55 - KG7
Thuis
MD12 - Meppel MD3
12:15
Uit
MD3 - HC Kampen MD1
15:35 - KG3
Thuis
MD4 - Ares MD3
Afgelast
Uit
MD5 - De Meeuwen MD1
14:50 - KG5
Thuis
MD6 - HCOB MD1
14:50 - KG6
Thuis
MD7 - Flevoland MD3
Afgelast
Uit
MD8 - MHC EDE MD1
12:25 - KG3
Thuis
MD9 - HC Gorssel/Epse Gorssel/ MD1
12:55
Uit
Jongste Jeugd
M6E1 - HC Zwolle M6E5
09:00 - KG7
Thuis
M6E2 - Apeldoorn M6E4
10:10 - KG7
Thuis
M6E3 - Mixed Hockey Club Ommen M6E1
09:00 - KG7
Thuis
M6E4 - Ares M6E5
10:15
Uit
M6E5 - HC Zwolle M6E1
09:00 - KG7
Uit
M6E6 - Coevorden M6E1
10:00
Uit
M6E7 - Apeldoorn M6E1
10:30
Uit
M6E8 - Flevoland M6E1
09:15
Uit
M6E9 - Twello M6E1
10:10 - KG7
Thuis
M8E1 - De Meeuwen M8E1
n.n.b.
Uit
M8E2 - Mixed Hockey Club Ommen M8E1
12:45 - KW4
Thuis
M8E3 - Apeldoorn M8E2
11:25 - KG7
Thuis
M8E4 - Apeldoorn M8E1
10:15
Uit
M8E5 - De Mezen M8E1
11:15 - KW4
Thuis
M8E6 - Twello M8E2
12:00
Uit
MF1 - Flevoland MF3
09:00
Uit
MF2 - HC Kampen MF1
09:30
Uit
MF3 - Apeldoorn MF2
10:30
Uit
MF4 - DHV MF4
10:10 - KG7
Thuis
MF5 - Meppel MF2
09:00 - KG7
Thuis
MF6 - Flevoland MF1MIX
09:00
Uit
Top Junioren
JA1 - IJsseloever JA1
14:00
Uit
JB1 - Almeerse JB1
12:20
Uit
JC1 - WMHC JC1
10:35 - KW2
Thuis
JD1 - Hattemse M.H.C. JD1
13:00
Uit
Junioren
JA2 - Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina JA1
16:05 - KW2
Thuis
JA3 - Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina JA2
14:30
Uit
JB2 - Gooische JB2
14:15 - KW2
Thuis
JB3 - Flevoland JB1
17:55 - KW2
Thuis
JB4 - Twello JB2
13:15
Uit
JC2 - Bully JC1
14:10
Uit
JC3 - Dalfsen JC1
Afgelast
Uit
JC4 - De Mezen JC2
08:45 - KW2
Thuis
JD2 - Almelo JD1
15:50 - KW1
Thuis
JD3 - Nunspeet JD1MIX
10:05 - KG5
Thuis
JD4 - DHV JD1
Afgelast
Uit
Jongste Jeugd
J8E1 - Mixed Hockey Club Ommen J8E1
09:30
Uit
J8E2 - Hattemse M.H.C. J8E1
09:30
Uit
JE3 - De Mezen J6E1
10:40
Uit
JE4 - Ares J6E1
Afgelast
Thuis
JF1 - Meppel JF1
09:00
Uit
JF2 - DHV JF1
Afgelast
Uit
JF3 - De Mezen JF1
09:00 - KG7
Thuis
G-Hockey
G-Hockey - Reservering Training
10:00 - KW4
Thuis
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten