hcz headers 1920x1000 (1).jpg hcz headers 1920x1000 (2).jpg header dames 1 1920 x 1000.jpg header dames 1-21920 x 1000.jpg header dames 1-3 1920 x 1000.jpg Header foto 3.jpg Header foto 4.jpg Header heren1.jpg header image007.jpg Header2 heren1.jpg Header3 heren1.jpg header6 heren 1.jpg headers hcz 1920x1000 - (1).jpg headers hcz 1920x1000 - (10).jpg headers hcz 1920x1000 - (11).jpg headers hcz 1920x1000 - (12).jpg headers hcz 1920x1000 - (2).jpg headers hcz 1920x1000 - (3).jpg headers hcz 1920x1000 - (5).jpg headers hcz 1920x1000 - (6).jpg headers hcz 1920x1000 - (7).jpg headers hcz 1920x1000 - (8).jpg
 
Junioren
Top Junioren
Jongste Jeugd
Funkey kids
G-Hockey
Meisjes
MA1 - THC Hurley MA1
14:00 - ABN AMRO(veld 1)
Fluiten:Michael Schrijnder en Stijn Koch
Meisjes
MA11 - Apeldoorn MA4
17:10 - Mc Donalds(veld 3)
Fluiten:Carlijn Hartlief en Lisa Ijkhout
MA3 - Mixed Hockey Club Ommen MA2
16:05 - Stern(veld 7)
Fluiten:Selina Cevat en Fleur Wassing
MA5 - De Meeuwen MA2
16:25 - Nieuwenhuijse(veld 6)
Fluiten:Ineke Jansman en Laura den Butter
MA6 - DHV MA3
10:50 - Mc Donalds(veld 3)
Fluiten:Floor Biewinga en Hilke ten Duis
MA7 - HC Ares MA5
11:40 - Nieuwenhuijse(veld 6)
Fluiten:Bastiaan Rijken en Pelle van Keulen
Meisjes
MB1 - WMHC MB1
12:10 - ABN AMRO(veld 1)
Fluiten:Kees Borstlap en Rudolf Broekhuizen
MB2 - Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MB1
12:25 - Dommerholt(veld 2)
Fluiten:Nico van Maanen en Thomas Holterman
Meisjes
MB7 - Apeldoorn MB6
11:40 - Ewepo(veld 5)
Fluiten:Jolijn van Kesteren en Lotte van Lochem
MB8 - MHC De Mezen MB5
17:40 - ABN AMRO(veld 1)
Fluiten:Ysabeau Simonetti en Anne Kappé
MB3 - Hattemse M.H.C. MB1
10:05 - Nieuwenhuijse(veld 6)
Fluiten:Kim Veldman en Daphne Ballast
Meisjes
MC1 - O.H.C. Bully MC1
10:20 - ABN AMRO(veld 1)
Fluiten:Gerdien van Doornspeek en Jan Willem van Doornspeek
Meisjes
MC3 - Hattemse M.H.C. MC1
08:30 - ABN AMRO(veld 1)
Fluiten:Floor Bosma en Michelle van Poorten
MC4 - NMHC Nijmegen MC2
13:15 - Nieuwenhuijse(veld 6)
Fluiten:Carmen Aarnink en Mette van Overvest
MC5 - Flevoland MC2
14:00 - Mc Donalds(veld 3)
Fluiten:Julia Wentink en Carlijn van de Kam
MC8 - HC Ares MC4
14:30 - Stern(veld 7)
Fluiten:Berber de Vries en Emma Vrielink
MC9 - GZG Hardenberg MC1
16:25 - Ewepo(veld 5)
Fluiten:Tara Wladasch en Noa Capel
MD10 - Flevoland MD2
13:15 - Ewepo(veld 5)
Fluiten:Floortje Kieft en Suus Woldberg
MD11 - HC Ares MD6
12:55 - Stern(veld 7)
Fluiten:Mirthe Vereecken en Dylin van der Bend
MD3 - HC Kampen MD1
15:35 - Mc Donalds(veld 3)
Fluiten:Floor Kamphuis en Flore Wijma
MD5 - De Meeuwen MD1
14:50 - Ewepo(veld 5)
Fluiten:Nina Boomsma en Iris Gunneman
MD6 - HCOB - Hockeyclub Overbetuwe MD1
14:50 - Nieuwenhuijse(veld 6)
Fluiten:Jasmijn Albers
MD8 - MHC EDE MD1
12:25 - Mc Donalds(veld 3)
Fluiten:Julia Seelmann en Lise Arkes
Jongste Jeugd meisjes
M8E2 - Mixed Hockey Club Ommen M8E1
12:45 - Leerentveld Vrijetijd (veld 4 Half veld)
Fluiten:Ivar van Dijk
M8E3 - Apeldoorn M8E2
11:25 - Stern(veld 7)
Fluiten:Bente Rekveldt
M8E5 - MHC De Mezen M8E1
11:15 - Leerentveld Vrijetijd (veld 4 Half veld)
Fluiten:Celeste Jacobi
M6E1 - HC Zwolle M6E5
09:00 - Stern(veld 7)
Nog geen scheids. ingepland
M6E2 - Apeldoorn M6E4
10:10 - Stern(veld 7)
Nog geen scheids. ingepland
M6E3 - Mixed Hockey Club Ommen M6E1
09:00 - Stern(veld 7)
Nog geen scheids. ingepland
M6E9 - Voorster Hockeyclub Twello M6E1
10:10 - Stern(veld 7)
Nog geen scheids. ingepland
MF4 - DHV MF4
10:10 - Stern(veld 7)
Nog geen scheids. ingepland
MF5 - Meppeler HV MF2
09:00 - Stern(veld 7)
Nog geen scheids. ingepland
Jongens
JA2 - Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina JA1
16:05 - Dommerholt(veld 2)
Fluiten:Jos Geesken en Joe Kodde
JB3 - Flevoland JB1
17:55 - Dommerholt(veld 2)
Fluiten:Heleen Satink en Robin Satink
JB2 - Gooische Hockey Club JB2
14:15 - Dommerholt(veld 2)
Fluiten:Jos Bodewes en Arjan Berkhof
Jongens
JC1 - WMHC JC1
10:35 - Dommerholt(veld 2)
Nog geen scheids. ingepland
Jongens
JC4 - MHC De Mezen JC2
08:45 - Dommerholt(veld 2)
Fluiten:Myrthe Groen en Tirza Geerligs
JD2 - MHC Almelo JD1
15:50 - ABN AMRO(veld 1)
Fluiten:Tijm Smith en Xavier Janssens
JD3 - Nunspeet JD1MIX
10:05 - Ewepo(veld 5)
Fluiten:Nina Schotkamp en Lot Janssens
Jongste jeugd jongens
JE4 - HC Ares J6E1
10:10 - Stern(veld 7)
Nog geen scheids. ingepland
JF3 - MHC De Mezen JF1
09:00 - Stern(veld 7)
Nog geen scheids. ingepland
Trainingsleden JJ
Tg Lepelaars - !Reservering Training
08:45 - Ewepo(veld 5)
Nog geen scheids. ingepland
G-Hockey
G-Hockey - !Reservering Training
10:00 - Leerentveld Vrijetijd (veld 4 Half veld)
Nog geen scheids. ingepland
Trainingsleden JJ
Tr Rei - !Reservering Training
08:45 - Nieuwenhuijse(veld 6)
Nog geen scheids. ingepland
Tr Tur - !Reservering Training
08:45 - Nieuwenhuijse(veld 6)
Nog geen scheids. ingepland
WG A - !Reservering Training
08:45 - Mc Donalds(veld 3)
Nog geen scheids. ingepland
Tr Ooi - !Reservering Training
08:45 - Mc Donalds(veld 3)
Nog geen scheids. ingepland
Funkey Kids
Funkey Kids - !Reservering Training
08:45 - Leerentveld Vrijetijd (veld 4 Half veld)
Nog geen scheids. ingepland
Wedstrijdnummer
Spelen
Veld
Opmerking
KNHB
Digitaal
Stand in de poule
  Teams # Wedstrijden # Punten