Trainingsschema
hcz headers 1920x1000 (1).jpg hcz headers 1920x1000 (2).jpg header dames 1 1920 x 1000.jpg header dames 1-21920 x 1000.jpg header dames 1-3 1920 x 1000.jpg Header foto 3.jpg Header foto 4.jpg Header heren1.jpg header image007.jpg Header2 heren1.jpg Header3 heren1.jpg header6 heren 1.jpg headers hcz 1920x1000 - (1).jpg headers hcz 1920x1000 - (10).jpg headers hcz 1920x1000 - (11).jpg headers hcz 1920x1000 - (12).jpg headers hcz 1920x1000 - (2).jpg headers hcz 1920x1000 - (3).jpg headers hcz 1920x1000 - (5).jpg headers hcz 1920x1000 - (6).jpg headers hcz 1920x1000 - (7).jpg headers hcz 1920x1000 - (8).jpg
 
Senioren
D2
20:30 - 22:00
KW2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Onder voorbehoud! zelfstandig trainen D2/H2 om de week.
DO25-1
18:30 - 20:00
KW2 - AB
Trainer(s)
Wilco Prins
Opmerkingen
Start 16 februari 2024.
Junioren B
MO16-5
19:00 - 20:00
KG5 - AB
Trainer(s)
Sven Damman
Opmerkingen
Start 16 februari 2024.
MO16-6
19:30 - 20:30
KG5 - CD
Trainer(s)
Niels Pleeging
Opmerkingen
Start 16 februari 2024.
MO16-7
18:30 - 19:30
KG5 - CD
Trainer(s)
Niels Pleeging
Opmerkingen
Start 16 februari 2024.
Junioren C
MO14-10
18:00 - 19:00
KG5 - AB
Trainer(s)
Sven Damman
Opmerkingen
Start 16 februari 2024.
MO14-9
18:30 - 19:30
KG6 - AB
Trainer(s)
Joe Kodde
Opmerkingen
Start 16 februari 2024.
Junioren D
MO12-2
17:30 - 19:00
KW1 - CD
Trainer(s)
Jurjan van Berkum
Opmerkingen
Start 16 februari 2024.
MO12-8
17:30 - 18:30
KG5 - CD
Trainer(s)
Maurits van der Ham
Tycho Willebrandts
Opmerkingen
Start 16 februari 2024.
MO12-9
17:30 - 18:30
KW2 - AB
Trainer(s)
Niels Pleeging
Opmerkingen
Start 16 februari 2024.
Jongste jeugd E8
MO10-1
16:30 - 17:30
KW1 - CD
Trainer(s)
Sofie Bos
Opmerkingen
Start 16 februari 2024.
MO10-2
16:30 - 17:30
KW2 - AB
Trainer(s)
Corneline ten Doeschate - van Staveren
Wouter Van Laar
Lotte Jansen
Elin van de Weg
Opmerkingen
Start 16 februari 2024.
MO10-4
16:30 - 17:30
KW1 - AB
Trainer(s)
Ben Williams
Opmerkingen
Start 16 februari 2024. Ben afwezig 16 Februari t/m 22 Maart.
MO10-7
16:30 - 17:30
KW2 - AB
Trainer(s)
Corneline ten Doeschate - van Staveren
Wouter Van Laar
Lotte Jansen
Elin van de Weg
Opmerkingen
Start 16 februari 2024.
Jongste jeugd E
MO9-1
17:30 - 18:30
KG6 - D
Trainer(s)
Joe Kodde
Opmerkingen
Start 16 februari 2024.
MO9-2
17:30 - 18:30
KG6 - B
Trainer(s)
Joe Kodde
Opmerkingen
Start 16 februari 2024.
MO9-3
17:30 - 18:30
KG6 - B
Trainer(s)
Joe Kodde
Opmerkingen
Start 16 februari 2024.
MO9-4
17:30 - 18:30
KG6 - B
Trainer(s)
Joe Kodde
Opmerkingen
Start 16 februari 2024.
MO9-5
17:30 - 18:30
KG6 - C
Trainer(s)
Joe Kodde
Opmerkingen
Start 16 februari 2024.
MO9-6
17:30 - 18:30
KG6 - C
Trainer(s)
Joe Kodde
Opmerkingen
Start 16 februari 2024.
MO9-7
17:30 - 18:30
KG6 - C
Trainer(s)
Joe Kodde
Opmerkingen
Start 16 februari 2024.
Training O9 6 tallen
17:30 - 18:00
KG6 - A
Trainer(s)
Laura van Toor
Joe Kodde
Elin van de Weg
Lotte Jansen
Thijmen Schouw
Sofie Bos
Opmerkingen
Start 16 februari 2024.
Senioren
H1
19:45 - 22:00
KW1
Trainer(s)
Patrick Jeuken
Opmerkingen
H2
20:30 - 22:00
KW2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Onder voorbehoud! zelfstandig trainen D2/H2 om de week.
HO25-1
20:00 - 21:30
KW2 - AB
Trainer(s)
Wilco Prins
Opmerkingen
Start 16 februari 2024.
Junioren B
JO16-2
19:00 - 20:00
KW2 - CD
Trainer(s)
Wessel Vrijmoed
Opmerkingen
Start 16 februari 2024.
Junioren C
JO14-1
18:00 - 19:30
KW1 - AB
Trainer(s)
Jochem van Daal
Stijn Smid
Opmerkingen
JO14-2
18:00 - 19:00
KW2 - CD
Trainer(s)
Wessel Vrijmoed
Opmerkingen
Start 16 februari 2024.
Jongste jeugd E8
JO10-2
16:30 - 17:30
KW2 - CD
Trainer(s)
Maurits van der Ham
Thijmen Schouw
Tycho Willebrandts
Opmerkingen
Start 16 februari 2024.
JO10-3
16:30 - 17:30
KW2 - CD
Trainer(s)
Maurits van der Ham
Thijmen Schouw
Tycho Willebrandts
Opmerkingen
Start 16 februari 2024.
Jongste jeugd E
JO9-1
17:30 - 18:30
KG6 - D
Trainer(s)
Joe Kodde
Opmerkingen
Start 16 februari 2024.
JO9-2
17:30 - 18:30
KG6 - D
Trainer(s)
Joe Kodde
Opmerkingen
Start 16 februari 2024.
JO9-3
17:30 - 18:30
KG6 - D
Trainer(s)
Joe Kodde
Opmerkingen
Start 16 februari 2024.
Overig
Goal keepers trainingen
16:00 - 20:00
KW4 - CD
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Trainingsblok
16:00 - 22:00
KG3 - CD
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Hockeydome
Keeperstraining JO14-2 / JO14-3 / MO14-3 Trainer Rick van Looy
16:30 - 17:15
KW4 - AB
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Start 16 februari 2024.
Keeperstraining MO16-3 / MO16-5 / MO16-8 Trainer Rick van Looy
17:15 - 18:00
KW4 - AB
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Start 16 februari 2024.
Keeperstraining DO25-1 / DO25-3 / Dames 3 Trainer Rick van Looy
18:15 - 19:00
KW4 - AB
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Start 16 februari 2024.
Keeperstraining JO18-2 / Heren 3 / JO18-3 Trainer Rick van Looy
19:00 - 19:45
KW4 - AB
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Start 16 februari 2024.