Trainingsschema
Header foto 2.jpg Header foto 3.jpg Header foto 4.jpg Header foto 7.jpg Header foto 8.jpg heather 1(3).jpg _DSC9803.jpg _DSC9827.jpg _DSC9894.jpg _DSC9897.jpg
 
Senioren
D4
20:00 - 21:30
KG6 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Om de week (even weken)
D6
20:00 - 21:30
KG3 - CD
Trainer(s)
Casper Boode
Opmerkingen
Onder voorbehoud!
D9
20:30 - 22:00
KG5 - AB
Trainer(s)
Mark Homan
Opmerkingen
Onder voorbehoud van dag en tijd!
DJ1
19:30 - 21:00
KG6 - AB
Trainer(s)
Michel Niekamp
Opmerkingen
Onder voorbehoud!
DVA
20:30 - 22:00
KW2 - CD
Trainer(s)
Carolien Veenen
Opmerkingen
DVB
20:30 - 22:00
KW2 - AB
Trainer(s)
Gerard van der Gronden
Opmerkingen
Onder voorbehoud!
Junioren A
MA1
19:00 - 20:30
KW2 - CD
Trainer(s)
Etienne Rameaux
Opmerkingen
MA3
19:00 - 20:00
KG3 - AB
Trainer(s)
Marc Visscher
Opmerkingen
Onder voorbehoud!
MA4
18:30 - 19:30
KG5 - AB
Trainer(s)
Rudi Westers
Opmerkingen
Onder voorbehoud!
MA5
19:30 - 20:30
Kw4
Trainer(s)
Carolien Veenen
Lotte Jager
Opmerkingen
Junioren B
MB10
18:00 - 19:00
KG7 - CD
Trainer(s)
Pippa Roelofsen
Sanne van 't Slot
Opmerkingen
Onder voorbehoud!
MB12
19:00 - 20:00
KG7 - CD
Trainer(s)
Pippa Roelofsen
Opmerkingen
Onder voorbehoud!
MB13
17:30 - 18:30
KG7 - AB
Trainer(s)
Joe Kodde
Opmerkingen
Onder voorbehoud!
MB6
17:30 - 18:30
KG5 - AB
Trainer(s)
Rudi Westers
Opmerkingen
Onder voorbehoud!
MB7
19:00 - 20:00
KG5 - CD
Trainer(s)
Milou Bertram
Opmerkingen
MB8
19:30 - 20:30
KG5 - AB
Trainer(s)
Mark Homan
Opmerkingen
Onder voorbehoud!
MB9
18:30 - 19:30
KG3 - CD
Trainer(s)
Lotte Jager
Opmerkingen
Onder voorbehoud!
Junioren C
MC1
17:30 - 19:00
KW1 - CD
Trainer(s)
Jeremy Bourgonje
Joris Boone
Opmerkingen
MC3
17:30 - 18:30
KW2 - AB
Trainer(s)
Ben Williams
Opmerkingen
MC5
19:00 - 20:00
KG7 - AB
Trainer(s)
Gerard van der Gronden
Opmerkingen
Onder voorbehoud!
MC6
17:00 - 18:00
KG5 - CD
Trainer(s)
Milou Bertram
Opmerkingen
MC7
17:00 - 18:00
KG7 - CD
Trainer(s)
Pippa Roelofsen
Sanne van 't Slot
Opmerkingen
Onder voorbehoud!
MC9
17:30 - 18:30
KG3 - CD
Trainer(s)
Lotte Jager
Opmerkingen
Onder voorbehoud!
Junioren D
MD1
16:00 - 17:30
KW2
Trainer(s)
Opmerkingen
Davis Atkin
MD2
16:00 - 17:30
KW2
Trainer(s)
Rudi Westers
Opmerkingen
Davis Atkin
MD5
17:30 - 18:30
KG6 - CD
Trainer(s)
Madelief Bloem
Opmerkingen
Onder voorbehoud!
Overig
Trainingscoordinator
15:00 - 19:00
Trainingscoördinator
Trainer(s)
Wilco Prins
Opmerkingen
Senioren
H1
19:00 - 21:00
KW1
Trainer(s)
Alex Mulder
Rinke Oomens
Opmerkingen
HJ1
20:00 - 21:30
KG3 - AB
Trainer(s)
Marc Visscher
Opmerkingen
Onder voorbehoud! Marc geeft training tot 21:00 uur.
HVA
21:00 - 22:30
KW1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
HVB
21:00 - 22:30
KW1 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
HVC
21:00 - 22:30
KW1 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
HVD
20:30 - 22:00
Kw4
Trainer(s)
Ronald Schuurman
Opmerkingen
Onder voorbehoud!
HVE
21:00 - 22:30
KG6 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren A
JA1
17:30 - 19:00
KW1 - AB
Trainer(s)
Thiemo Bruning
Opmerkingen
JA3
19:00 - 20:00
KG6 - CD
Trainer(s)
Wilco Prins
Opmerkingen
Onder voorbehoud!
Junioren B
JB1
17:30 - 19:00
KW2 - CD
Trainer(s)
Wim Grootoonk
Opmerkingen
JB2
19:00 - 20:30
KW2 - AB
Trainer(s)
Wim Grootoonk
Opmerkingen
JB3
18:30 - 19:30
KG6 - AB
Trainer(s)
Michel Niekamp
Opmerkingen
Onder voorbehoud!
Junioren C
JC1
18:00 - 19:30
Kw4
Trainer(s)
Luc Janssens
Rinke Oomens
Opmerkingen
JC3
17:30 - 18:30
KG6 - AB
Trainer(s)
Davis Atkin
Opmerkingen
Onder voorbehoud!
JC4
18:00 - 19:00
KG5 - CD
Trainer(s)
Milou Bertram
Opmerkingen
Onder voorbehoud!
Junioren D
JD1
16:00 - 17:30
KW1 - AB
Trainer(s)
Thiemo Bruning
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
J8E3
16:30 - 17:30
KG7 - AB
Trainer(s)
Joe Kodde
Opmerkingen
Onder voorbehoud!
Overig
Keeperstraining MC6 / MC11 / MC10 - Trainer Rogier van Doornspeek
16:00 - 16:45
KG3 - AB
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Keeperstraining MC3 / MB5 - Trainer Rogier van Doornspeek
16:45 - 17:30
KG3 - AB
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Keeperstraining MB10 / MB7 / MB8 - Trainer Rogier van Doornspeek
17:30 - 18:15
KG3 - AB
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Keeperstraning MA7 / MB13 / MB6 - Trainer Rogier van Doornspeek
18:15 - 19:00
KG3 - AB
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen