Teamindelingen O8 tot en met O18 seizoen 24-25 staan online

Alle teamindelingen O8 tot en met O18 voor het seizoen 24-25 staan online. Deze zijn te vinden achter het login gedeelte van de website (Club >>Documenten).
De technisch managers, technisch coördinatoren, hockeycommissies en de trainers/coaches hebben in gezamenlijk overleg de teams met de grootst mogelijke zorgvuldigheid samengesteld.
De ontwikkeling op het gebied van bewegen, instelling, techniek en inzicht is vanaf de start van het seizoen bijgehouden, tussentijds beoordeeld en doorlopend besproken en getoetst. Ondanks alle informatie die door het hele jaar heen is verzameld, blijft het samenstellen van nieuwe teams elk jaar weer een uitdaging.
Tijdens het samenstellen proberen we rekening te houden met ieders wensen en voorkeuren, zowel op hockeygebied als op persoonlijk vlak. We hebben er alle vertrouwen in dat we voor iedereen de best mogelijke plek hebben weten te vinden. De basis voor een plezierig en succesvol nieuw seizoen is hiermee gelegd en het is aan ons allen om hier net als afgelopen seizoen invulling aan te geven.
Tegelijkertijd zijn we ons ervan bewust dat nieuwe teamindelingen naast vreugde, soms ook tot teleurstelling kunnen leiden. Wij geloven erin dat jeugdspelers, soms met hulp van hun ouders, weten en begrijpen dat dit ook een onderdeel is van de sport. Bovendien zijn we ervan overtuigd dat het plezier in hockey altijd weer de overhand neemt, vooral vanwege jullie eigen inzet!
Heb je echter een vraag over jouw teamindeling dan kun je die stellen uitsluitend via de mail naar de desbetreffende commissie. In aanvulling hierop het dringende verzoek om lijncoördinatoren, technisch coördinatoren en de technisch manager niet individueel te appen of te bellen met vragen of opmerkingen. Dit om het totaaloverzicht te bewaren.