Wedstrijdprogramma
hcz headers 1920x1000 (1).jpg hcz headers 1920x1000 (2).jpg header dames 1 1920 x 1000.jpg header dames 1-21920 x 1000.jpg header dames 1-3 1920 x 1000.jpg Header foto 3.jpg Header foto 4.jpg Header heren1.jpg header image007.jpg Header2 heren1.jpg Header3 heren1.jpg header6 heren 1.jpg headers hcz 1920x1000 - (1).jpg headers hcz 1920x1000 - (10).jpg headers hcz 1920x1000 - (11).jpg headers hcz 1920x1000 - (12).jpg headers hcz 1920x1000 - (2).jpg headers hcz 1920x1000 - (3).jpg headers hcz 1920x1000 - (5).jpg headers hcz 1920x1000 - (6).jpg headers hcz 1920x1000 - (7).jpg headers hcz 1920x1000 - (8).jpg
 

Wedstrijdschema

Jongste Jeugd
Tg Lepelaars - Reservering Training
08:45 - KG5
Thuis
Tr Ooi - Reservering Training
08:45 - KG3
Thuis
Tr Rei - Reservering Training
08:45 - KG6
Thuis
Tr Tur - Reservering Training
08:45 - KG6
Thuis
WG A - Reservering Training
08:45 - KG3
Thuis
Funkey kids
Funkey Kids - Reservering Training
08:45 - KW4
Thuis
Top Junioren
MA1 - HC Tilburg MA1
12:10 - KW1
Thuis
MB1 - WMHC MB1
12:00
Uit
MB2 - Ares MB1
17:40 - KW1
Thuis
MC1 - DHV MC1
10:35 - KW2
Thuis
MC2 - DHV MC2
15:10
Uit
MD1 - Apeldoorn MD1
14:15 - KW2
Thuis
MD2 - DHV MD2
12:25 - KW2
Thuis
Junioren
MA10 - De Mezen MA3
15:50 - KW1
Thuis
MA2 - Meppel MA1
10:05 - KG5
Thuis
MA3 - DHV MA2
17:00
Uit
MA4 - Ares MA3
16:15
Uit
MA5 - Zutphen MA2
14:50
Uit
MA6 - Dalfsen MA1
17:00
Uit
MA7 - Apeldoorn MA2
16:10 - KG7
Thuis
MA9 - Ares MA5
16:00
Uit
MB3 - MHC Epe MB1
11:00
Uit
MB4 - Meppel MB3
16:25 - KG5
Thuis
MB5 - De Mezen MB4
15:30
Uit
MB7 - EHV Enschede MB4
11:05 - KG3
Thuis
MB8 - De Mezen MB5
14:15 - KG3
Thuis
MB9 - HCHN MB3
14:30
Uit
MC10 - HCHN MC2
12:00
Uit
MC11 - De Mezen MC4
12:40 - KG3
Thuis
MC3 - Hockey Club Twente MC3
11:45
Uit
MC4 - HCD MC1
16:30
Uit
MC5 - Arnhem MC2
11:50
Uit
MC6 - HCHN MC1
13:15 - KG5
Thuis
MC7 - Meppel MC3
13:15 - KG6
Thuis
MC8 - Dalfsen MC1
14:35 - KG7
Thuis
MC9 - Hattemse M.H.C. MC2
14:50 - KG6
Thuis
MD10 - Ares MD3
11:40 - KG5
Thuis
MD11 - Hardenberg MD2
11:40 - KG6
Thuis
MD12 - Dalfsen MD1
11:15
Uit
MD3 - Westerduiven MD2
09:00
Uit
MD4 - Meppel MD1
10:15
Uit
MD5 - Twello MD2
13:00 - KG7
Thuis
MD6 - Ares MD2
10:30
Uit
MD7 - Flevoland MD2
11:00
Uit
MD8 - Flevoland MD1
08:30 - KW1
Thuis
MD9 - De Mezen MD4
08:30
Uit
Jongste Jeugd
M6E1 - MHC Epe M6E1
10:10 - KG7
Thuis
M6E2 - HC Zwolle M6E5
09:00 - KG7
Thuis
M6E3 - Dalfsen M6E2
10:10 - KG7
Thuis
M6E4 - Meppel M6E2
10:10 - KG7
Thuis
M6E5 - HC Zwolle M6E2
09:00 - KG7
Uit
M6E6 - Dalfsen M6E1
09:00 - KG7
Thuis
M6E7 - Meppel M6E1
08:30
Uit
M6E8 - Ares M6E5
10:30
Uit
M6E9 - Twello M6E1
11:30
Uit
M8E1 - Flevoland M8E1
11:25 - KG7
Thuis
M8E2 - HC Zwolle M8E3
10:05 - KG6
Uit
M8E3 - HC Zwolle M8E2
10:05 - KG6
Thuis
M8E4 - HCHN M8E1
10:05 - KG6
Thuis
M8E5 - Ares M8E1
10:30
Uit
M8E6 - DHV M8E1
10:00
Uit
MF1 - MHC Epe MF2MIX
09:00
Uit
MF2 - De Mezen MF3
10:05 - KG3
Thuis
MF3 - De Mezen MF1
10:05 - KG3
Thuis
MF4 - HC Kampen MF1
09:00
Uit
MF5 - De Mezen MF2
09:15
Uit
MF6 - Hattemse M.H.C. MF1
09:00 - KG7
Thuis
Top Junioren
JA1 - HC Athena JA1
12:10
Uit
JB1 - Almeerse JB1
14:00 - KW1
Thuis
JC1 - NMHC JC1
10:20 - KW1
Thuis
JD1 - HC Gorssel/Epse JD1
13:10
Uit
Junioren
JA2 - Arnhem JA1
17:40
Uit
JA3 - MHC Epe JA1
16:05 - KW2
Thuis
JB2 - Gooische JB2
12:30
Uit
JB3 - DHV JB2
17:40
Uit
JB4 - HC Kampen JB1
13:45
Uit
JC2 - NMHC JC2
15:00
Uit
JC3 - Hockey Club Twente JC1
10:30
Uit
JC4 - De Mezen JC2
14:50 - KG5
Thuis
JD2 - Hattemse M.H.C. JD2
11:00
Uit
JD3 - Flevoland JD1
08:45 - KW2
Thuis
Jongste Jeugd
J8E1 - Ares J8E1
12:15 - KW4
Thuis
J8E2 - Flevoland J8E1
13:45 - KW4
Thuis
JE3 - De Mezen J6E1
09:55
Uit
JE4 - MHC Epe J6E1MIX
10:10 - KG7
Thuis
JF1 - DHV JF1
09:15
Uit
JF2 - Meppel JF1
09:00 - KG7
Thuis
G-Hockey
G-Hockey - Zutphen G1
11:00 - KW4
Thuis
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten